O firme

Spoločnosť GPM VOZ, s.r.o. vznikla v roku 1997 ako veľkosklad s čerstvým ovocím a zeleninou. V priebehu meniacich sa trhových podmienok sa naša spoločnosť postupne viac orientuje z veľkoobchodu typu cash&carry na distribúciu tovarov k zákazníkom z oblasti gastronomických služieb a obchodu. Zároveň pracujeme na rozširovaní našej ponuky čerstvých produktov a potravinárskych výrobkov.

Náš sklad je momentálne prispôsobený na priamy veľkoobchodný odber tzv. Cash and carry, na distribúciu tovarov zákazníkom a na maloobchodný predaj. Okrem hlavnej činnosti, t.j. dovoz tovarov k odberateľom, zabezpečujeme aj čistenie, rezanie a balenie zeleniny.

Hodnoty, ktoré uznávame:

  • Ústretovosť a flexibilita
  • Férová a seriózna spolupráca s obchodnými partnermi
  • Zdravé a pozitívne pracovné prostredie

 

Ako obchodujeme…

Naša práca začína dovozom ovocia a zeleniny, pri ktorom kladieme dôraz na čerstvosť, kvalitu a zároveň prijateľné ceny. Dovoz tovaru zabezpečujeme priamou distribúciou od pestovateľov, alebo sprostredkovane cez veľkoobchodné importné spoločnosti. Sme schopní Vám dodať potraviny priamo od španielskych, poľských, holandských, maďarských, českých a najmä slovenských pestovateľov. Sprostredkovane Vám môžeme zabezpečiť tovar z celého sveta. Poskytujeme široký sortiment čerstvého ovocia a zeleniny a prostredníctvom našich služieb sa môže objaviť aj u Vás. Na základe objednávky zamestnanci firmy v sklade pripravia tovar podľa vašich požiadaviek, pričom nie ste limitovaní minimálnym množstvom, a pripravenú objednávku následne prepravíme priamo k Vám. Dbáme na to, aby dodávka bola kompletná a mali ste ju k dispozícii včas.